Żłobek Miejski

Każde dziecko jest wyjątkowe i potrzebuje indywidualnego podejścia. Wymaga to ogromu pracy, którą codziennie wkładamy w rozwój naszych podopiecznych, tworząc dedykowane im programy. Pomagamy najmłodszym nabyć podstawowych umiejętności, adekwatnych do wieku i predyspozycji, bo przecież maleństwa rozwijają się we własnym tempie.
Żłobek Miejski w Kole jest placówką miejską dedykowaną dzieciom od 20 tygodnia życia do 3 lat. Dysponujemy 103 miejscami. Dbamy o optymalną wielkość grup, aby warunki były jak najbardziej przyjazne i komfortowe.

 

Co Żłobek Miejski w Kole może zaoferować dzieciom?

Nasi podopieczni mają do dyspozycji nowoczesny budynek posiadający dwie kondygnacje. Spora przestrzeń daje znaczne możliwości zagospodarowania czasu wolnego, a tym samym stymulowania poprawnego rozwoju Państwa dzieci. Każdego dnia przygotowujemy zajęcia edukacyjno-wychowawcze dla maluchów. Dbamy, aby w programie znalazło się również miejsce na zabawę, która wywoła szczery uśmiech i sprawi, że dzieci będą u nas po prostu dobrze się czuły. Za opiekę nad maluchami odpowiada wykwalifikowana kadra. Nasi opiekunowie dbają o podopiecznych z maksymalną troską oraz starannością, poświęcając im pełną uwagę.

 

Na co mogą liczyć rodzice w Żłobku Miejskim w Kole?

Stawiamy na w pełni kompleksową opiekę nad maluchami. Do Państwa dyspozycji jesteśmy już od godzin porannych, kiedy przyjmujemy podopiecznych i odbywamy indywidualne spotkania z rodzicami. Zawsze chętnie omówimy sytuację danego dziecka, informując o czynionych postępach oraz kwestiach, nad którymi warto nieco bardziej popracować. Poza tym nasz żłobek zapewnia atrakcyjne wyżywienie przygotowywane z myślą o dzieciach. Każdego dnia otrzymują pierwsze i drugie śniadanie oraz obiad. Dbamy, aby proponowane menu było z jednej strony smaczne, a z drugiej drobiazgowo dostosowane do wieku dzieci, wspierając ich rozwój. Żłobek Miejski w Kole funkcjonuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:00 - 16:00.